Main Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Minecraft » Complaints » Google tulkotajs palidzēs ar sudzibu! :)
Google tulkotajs palidzēs ar sudzibu! :)
zabots_bleDate: Friday, 2012-03-30, 7:49 PM | Message # 1
Private
Group: Blocked
Status: Offline
\ 1 / sava nika Zabot
\ 2 / Jūsu frakcija (Ja jums nav kliķi atstāt tukšu) dLj
\ 3 / Sūdzības veids: Nepatiess bans.
3,1 Im sūdzas par spēlētāju / atskaņotāji, kas / kurš zvēru / hacks / etc. -
3,2 Im sūdzas par administrācijas -
3,3 Im sūdzas frakcija -
3,4 Im sūdzas spraudnis valodā * spraudnis nosaukumu šeit * -
3,5 Cits iemesls
\ 4 / Sūdzēties iemeslu. Ko / Kas jūs ziņojat un kāpēc?
\ 5 / Ekrānuzņēmumi, Video. Ekrānšāviņi var atrast Minecraft mapē.
Ekrānšāviņi nevar rediģēt jebkurā veidā, tie ir jābūt orginal!
* Ja jūs sūdzaties atskaņotājs / atskaņotāji tad jūs absolūti nepieciešams screenshot, kur mēs varam redzēt čatu vai laiku.
* Ja jūs sūdzaties frakcija, tad jums ir nepieciešams screenshot ar frakcijas koordinātes X, Y, Z (Koordinātes var pierādīt, ja F3 tiek nospiests), un koordinātes no / f kartes
* Ja ir situācija, kad jūs nevarat veikt ekrānšāviņi, tad tur ir zema iespēja, ka mēs varam kaut ko darīt.
\ 6 / Situācija apraksts. (Kad, kur tas noticis)

Labs piemērs - es ar draugu mierīgi runned ap puisis ar nika Lielā XXX, bet tad viņš sāka ļaunprātīgi mūs. Tas notika šovakar plkst 22:10.
Slikts piemērs-Viens puisis sauc mani. *** I dont zināt, kad tas noticis, varbūt tas notika pēcpusdienā.

Tatad mans raksts!: Es Zabot šodien tiku nobanots par Xray! Bans tika iedots tika TAPEC ka rakos bez torch? čali BRIGHTNESS un velreiz BRIGHTNESS ierubijat! Tas pats efekts kas ar torch tikai nedaudz tumšāk! smile Ja jūs tā katru banosiet tad vsp jūsu serverī neviens nespelēs! smile Good Luck! wink

StealerDate: Friday, 2012-03-30, 7:57 PM | Message # 2
Not A Forum Person!
Group: Users
Bans nav par to ka nelietoji torch bet xray! Es tev 10min sekoju no muguras...
Tu ta nejauši uz skrēji 3x dmd virsu! Ik pa brīdim tu apstājies paskatijies uz visam pusēm sāki rakties tālak un uzreiz dmd izraki!

zabots_bleDate: Friday, 2012-03-30, 8:02 PM | Message # 3
Private
ai ai ai biggrin kas mums te uzradaas miilu tevi :* skatijos apkart tikai tapec ka NESKATIJOS bet cinijos ar savu klaviaturu, jo man bezvada klava un bačas nosēžas un jadauza viņu lai stradaatu! wink Gaidu unban ar nepacietību :*

EDIT_LAIKAM_JASAKA_BLE?: Tatad man ilgi gaidiit kas te par administraciju vispaar????!!!

Message edited by zabots_ble - Friday, 2012-03-30, 8:30 PM

StealerDate: Friday, 2012-03-30, 8:40 PM | Message # 4
Not A Forum Person!
Group: Users
Problēmas!? ej prom no tejienas viss ko varu tev pateikt :))!

zabots_bleDate: Friday, 2012-03-30, 8:53 PM | Message # 5
Private
UUUUUUU administratori arii gudri :D:D:D lai jums veicas! tik atceraties nekad nedabuusiet full serveri ar tadu attieksmi biggrin

kautkas0Date: Friday, 2012-03-30, 9:30 PM | Message # 6
Helper
Group: Checked
Pats tu izraisi šādu attieksmi. Tā ir tava attieksme kas izraisa augstākstāvošajos nepatiku pret tevi un tavu sūdzību.
Pat ja viens no varas pārstāvjiem izturas neatbilstoši savam amatam, tas nedod nekādas tiesības tev izrādīt šādu atieksmi.

Tavā attieksmē es nesaskatu nekāda veida sadarbošanos, tu nēsi cilvēks kam ļoti patīk šis serveris un lai tajā dabūtu unbanu tu esi gatavs savaldīt savas emocijas un uzrakstīt lietisķu sūdzību. Nē... Tu esi ļoti tālu no šī cikvēka tipa.
Pēc tavas attieksmes spriežu ka tu esi šāds: Šis ir viens no daudziem serveriem kurus tu katru nedēļu maini, tādēļ kādēļ divās minūtēs neuzrakstīt paviršu sūdzību, nomelnot adminu un visam bonusā dabūt vēl unbanu lai varētu serverī vēl vienu dienu paspēlēt?

Un vari lūdzu nebāzt katrā savā komentārā bezjēdzīgus smaidinus?

*Ps. Jebkuram cilvēkam ar smadzenēm būtu jāsaprot ja bana iemesls būtu rezultējies no tavas rakšanās bez lāpām tad tas būtu tā arī norādīts ar atbilstošu iemeslu(Piemēram fullbright). Tādēļ ja bana iemesls ir Xray tātad bans ir saņemts par aizdomīgi biežu izrakteņu atrašanu, nevis par lāpu trūkumu darbavietā.

Forum » Minecraft » Complaints » Google tulkotajs palidzēs ar sudzibu! :)
Page 1 of 11
Search:
Site menu
News
Photo
Files
Logout

Statistics

Login form

Search

FlyBack -