Main Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Off-Topic » Say hello! » Cepums saka Caw
Cepums saka Caw
CepumsDate: Sunday, 2012-11-04, 10:23 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Status: Offline
Lv

Tatad sveiki visiem Mani sauc Toms Birkmanis Esmu 18gadus jauns dzivoju es Tukuma brivaja laika tuseju ar draugiem un sezu pie pc paspeleju Counterstrike un Minecraftu ka ari remonteju datorus.Intresanti gadijumi notiek biezi,bet nekas tads ko butu jega pieminet , bet jautri ir tapat vienmer it ipasi piekdienas vakaros:D Par gamecraft uzzinaju no wos.lv mekleju kadu normalu serveri kur var apmesties uz dzivi biggrin ienacu sakuma ta ka nedaudz man lagoja serveris bet tad pamaniju daudzi meskli atverti un viens no tiem ir U torents tad kad visu aizveru tad jau vairs ari nelagoja un serveris iepatikas , jo nau ta ka citos serveros ka pus dienu jamekle kads no pamat resursiem ka wood
hmm bildi iemetisu kautkad kad busu atradis kadu ko no dr.lv izvilkt ara vai ari visi var apskatis mani @ dr.lv un kautkad ari ieliksu seit

Par Counter Strike

Cs niks man ir un bija Cepums Speleju cs loti ilgu laiku ka ari biju daudzos serveros ka ari webos admins gan serveri gan webos pie tadiem amatiem tiku jo to pratu pieradit ka ari savu pienakumu pildiju godam.Esmu veidojis cs serverus ja man to pajauta. Sasniegumi man nekadi dizie jo parsvara biju neitrals protams uzspeleju kadu cw bet parsvara sava prieka del speleju un keru Hakerus un parejos spelet nemakulus.Ka ari esmu kodejis webus gan cs gan ari mc biju taisijis bet mc bija loto loti sen biggrin cs bija vel kadu 1 gadu atpakal par cik sie projekti neiztureja jo ipasnieki peksni nozuda varu ari pieminet to nosaukumus zinataji ari mani zinas un tie bija bija Hazard.lv kas mainija nosaukumu uz hdc.ez.lv mums bija 3 serveri cs kuri stradaja loti labi šaja komuna biju admins
Vel es biju zadrot.lv cik nopratu no komuna ipasnieka esot bijis populars kadreiz tur biju mod teama biggrin un bija vel daudzi kuri nu jau ir mazsvarigi.

Milakie ieroci man ir awp+deagle emka un ak47
karte de dust 2x2 un de dust2

Par Minecraft

Mc niks man ir Parasti Steve, Cepums ka kura vieta var registret speleju mc 2gadus bet ar daudzam pauzem.
Iesaku ar to ka skatios youtube video un ieraudzi mc ka izdzivot pirmonakti un mani piesaistija tie kalni ko ieraudzi un vis parejais radosais.Sasniegumi man nau nekadi jo nekur nekad neesmu piedalijies jo tapat ka cs speleju prieka pec Serveros uzturos ka kuru reizi citreiz tikai 1h citreiz pat 3-5 h atkariba pec noskanojuma un tautas ar ko speleju.Parasti censos sadraudzeties ar kadu serveri jo vienam ir vientuli un tik pat labi speleju single player tapec labak atrast kadu ar ko kopa spelet.

P.S Vakar parinsteleju pc un nau man paslaik garumzimes un esmu pieradis drukat un runat eng ,bet apsolu visu so tekstu izlabot tiklidz ieliksu tildi pc ieksa ka ari komatus saliksu.

HawXDate: Monday, 2012-11-05, 10:52 PM | Message # 2
Private
Group: Administrators
Status: Offline
Sveiks, sveiks!

Time Goes... People Change... Sh^t Happens and Life Goes On!

Forum » Off-Topic » Say hello! » Cepums saka Caw
Page 1 of 11
Search:
Site menu
News
Photo
Files
Logout

Statistics

Login form

Search

FlyBack -