Main Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Off-Topic » Say hello! » Ginger saka - Wazaa!
Ginger saka - Wazaa!
GingerDate: Saturday, 2012-06-23, 2:44 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Status: Offline
Sveiki visi Adminitrātori, lietotāji, visa veida admini!

Beidzot nolēmu arī sevi iepazīstināt ar Jums. Lai Jūs zinātu kas es vispār esmu, no kurienas, kā atradu Jūs un vēl varbūt, ka šo un to pastāstīšu.

Iekš REAL LIFE :

Vecāku man deva vārdu Kristi;ans, uzvārdu gan neatklāšu lai tas paliek mūsu noslēpums. Pagaidām esmu 18 gadu jauns/vecs [ kā nu kuram ] jaunēklis. Dzīvojos pa Rīgu. Pilsētiņa jau normāla, bet esmu šeit tikai nesen un tpc tik daudzus cilvēkus nezinu, bet tomēr esmu jau dažus iepazinies..zinu to, ka man forši kaimiņi. Esmu strādājoš jaunēklis. Pašlaik strādāju par automehāniķi, nav tas labākais darbs, bet darīt darbu kurš tev patīk un tev vēl par to maksā ir vnk super. Brīvaja laikā cenšos atpūsties ar ģimeni vai vnk kko pačilot. Bieži mēdzam kkur braukt ar mašīnu un vnk atpūsties. Agrāk patikās vazāties pa klubiem un vnk noraut jumtu, bet esmu palicis mierīgāks un vairs tā nedzeru. Esmu miermīlīgs, draudzīgs un sakarīgs pacans..ja vien pret mani tādi ir. Tas jau arī laikam viss pa mani, ja ir kādi jautājumi..nekautrējaties un rakstat - PM!

Iekš Virtuālās dzīves :

Kā jau redzat slēpjos zem nika Ginger. Konkrēti šis niks man jau ir kādus gadus četrus. Īpaši nemīlu mainīt nikus un arī nesaskatu jēgu tam. Agrāk ar spēli ko mēs pazīstam kā cs`u nodarbojos ļoti intensīvi un labi, bet tgd vairs tam vnk neatliek laika un ieeju pašaut lai nomierinātos, atpūsties un vnk pavadītu laiku ar vecajiem cs draugiem. Agrāk man bija pašam sava komanda ar kuru ļoti trenējāmies un braukājām uz visādiem LAN turnīriem, bet vairs tā nav...esmu vnk parasts spēlētājs kurš cs`ā ieiet atpūsties nevis dabūt atkla kādu acc, statusu forumā...vārdu sakot +10cm. Cs pieredze man ir jau ir kādi 10 gadi, bet kā jau teicu...vairs ar cs`u neaizraujos nopietni un spēlēju tikai brīvajos brīžos. MC es sāku spēlēt jau sen bet ar nelieliem pārtraukumiem, jo bija daudz darba un nebija laika priekš spēlēšanas, bet tgd esmu atpakaļ un spēlēju MC tad, kad varu.

Forum » Off-Topic » Say hello! » Ginger saka - Wazaa!
Page 1 of 11
Search:
Site menu
News
Photo
Files
Logout

Statistics

Login form

Search

FlyBack -